Hakkımızda

Minas Enerji ve Teknoloji, enerji tedarikine modern bir soluk, teknoloji ve yenilikler getirmek amacıyla kurulmuştur. Minas, klasik enerji tedarik şirketi kalıbının dışına çıkarak, odak noktasına daima tüketiciyi koymuştur.

Modern projelerimiz, toplumda dönüşüm yaratmak isteyen inovatif bakış açısıyla hareket eden mühendisler tarafından gerçekleştiriliyor. Minas bünyesinde tasarladığımız ve uyguladığımız her işte topluma katma değer kazandırmayı göz önünde bulunduruyoruz. 

Minas Enerji, Sergilediği inovatif yaklaşım ile enerji ve teknoloji alanında mühendislik hizmetleri yelpazesini sürekli olarak genişletmektedir. Amacımız Türkiye’yi ileri teknolojiye sahip enerjik bir geleceğe taşımaktır.

Müşterilerimizi ve ihtiyaçlarını her zaman merkezde tutarak, her ihtiyacı bütçe dahilinde gerçekleştirmek için özenle çalışıyoruz.

Web Sitesi Kullanım Sözleşmesi

Minastes.com web sitesi ve şirketin diğer bütün dijital ve basılı yayın kanallarındaki içerik ve tasarımlarının tümünün sınai mülkiyeti, Minas Enerji ve Teknoloji Markası ile birlikte Minas Enerji ve Teknoloji Çözümleri A.Ş.’ye aittir. Tescil hakları gereğince koruma altındadır ve tüm hakkı saklıdır.

© Minas Enerji ve Teknoloji Çözümleri A.Ş.