Sabit Fiyatlı Hizmetler

SABİT FİYATLI ENERJİ TEDARİK ANLAŞMALARI

Aktif tüketim analizi ile optimum miktarda elektriği en uygun fiyatla almanız sağlanarak bütün elektrik tüketim menfaatleriniz korunur.

Dengeden Sorumlu Grup

Piyasa Fiyatlarına (PTF) Endeksli Enerji Tedarik Anlaşmaları (SKTT)

Enerji tedarik sürecinde tam kapsamlı bir optimizasyon, danışmanlık ve veri analitiği. Enerji verimliliğinizi sizin adınıza Minas düşünür.

YEŞİL ENERJİ

Yenilenebilir Enerji Tedarik Anlaşmaları ve Yenilenebilir Enerji Kredilerinin Ticareti ile yeşil enerji kapsamında yenilenebilir enerji alanına Minas Enerji güvencesi ile adımınızı atabilirsiniz.

Güneş Enerjisi

GÜNEŞ ENERJİSİ SANTRAL KURULUMU VE İŞLETMESİ (ARAZİ GES)

Minas, profesyonel Güneş Enerjisi Santralleri Kurar ve İşletir. Uzman mühendislerimiz doğru ekipmanları seçer ve sistemi tasarlar.

Rüzgar enerjisi santral kurulumu

RÜZGAR ENERJİSİ SANTRAL KURULUMU

Minas, profesyonel Rüzgar Enerjisi
Santralleri Kurar ve İşletir. Uzman mühendislerimiz doğru ekipmanları seçer ve sistemi tasarlar.

ÇATI GES KURULUMU

Bina çatısına kurulan güneş panelleri ile işletmenizin elektriğini üretebilir, hatta fazla elektriği satışa çıkarabilirsiniz.

Dijitalizasyon

DİJİTALİZASYON VE VERİ ANALİTİĞİ

Enerji Tüketim Analizlerini en kapsamlı halde bir araya getiren dijitalizasyon teknolojilerimiz ve veri analitiğimiz, verimliliğini maksimum seviyeye çıkarmak için uygulanır

Portföy Yönetimi

PORTFÖY YÖNETİMİ

Tutarlı ve etkili Portföy Yönetimi. Tam kapsamlı, verim analizi ve istatistiksel yaklaşım içeren Portföy Yönetimi çözümleri.

Enerji Verimlilik

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

Aktif Enerji Tüketimi Analizine ek olarak akıllı danışmanlık ve aktif çözüm önerileri ile Minas bütün enerji menfaatlerinizi sizin adınıza düşünür.